Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok elhagyott (elszórt) pénzt...

Sok elhagyott (elszórt) pénzt találnak azok akik az utcákat, közterületek takarítják?

Figyelt kérdés

Nyilván nem föltétlenül értékben, hanem inkább darabszámban.

Valamiért én azt gondolom, hogy azok akik kézzel takarítják a közterületeket, (és sasszemük van), biztosan sok eszórt pénzt találnak.

Kíváncsi lennék rá, hogy valóban így van-e.


2015. júl. 8. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam. Láttam már az Erzsébet és Deák teret reggel 5 órakor. Iszonyat mennyiségű szemét mindenhol, reggel fél hétre eltűnik minden, hála a takarítóknak. Na igen, kérdés, hogy a sok részeg mennyi pénzt hagy el, és ha el is hagynak mennyi idő múlva találja meg az első csöves?

Olvastam egyszer egy cikket, hogy a csövik ilyenkor lesben állnak, és amint kiürülnek a bulizós terek hajnalban, egyből elkezdenek kutatni pénz, értékek után. Látok benne realitást.

2015. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hajnalban talán. De napközben a többi járókelő felszedi. Amúgy pénzt találni a bevásárlókocsikban a legkönnyebb. Van aki lusta visszavinni, vagy ha vissza is viszi, benne felejti.
2015. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!