Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy adjam be a főnökömnek,...

Hogy adjam be a főnökömnek, hogy nem szeretnék már ott dolgozni (ahol most vagyok)?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék. Pár hónapja felajánlottak egy munkát egy kis vendéglátós helyen (mert egy ideje kerestem, ismerős szólt hogy van ez a lehetőség) és májustól vagyok ott. A főnök mikor az elején elmondta mire számítsak, semmi sem úgy alakul ahogy én terveztem, illetve amit ő mondott. xy ft-os órabérben vagyok, holott mondta hogy emel, ha vége a próbaidőnek. Nagyon sokat kell dolgoznom, alig van szabadidőm, és a nap végére teljesen kimerülök. Napi 10 van úgy hogy 12-14 órákat kell dolgoznom. Alig van embere, és így azokat meríti ki akik ott vannak (akár hányan dolgozunk mind egy véleménnyel vagyunk mint a hellyel, mint a főnökkel kapcsolatban) Nem szívesen maradnék ott hosszú távon, de cserben sem akarom hagyni. Mindenképp szeretnék más munkát keresni, de hogy mondjam meg ezt a főnökömnek? A hivatalos dolgokról már nem is beszélek, de nagyon sok kissebb/nagyobb gond van.. A többiek sem maradnak ott sokáig, ha így folytatódik.

2015. júl. 5. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi próbaidő volt a szerződésben?

Három lehetőség van:

- tudsz indokolni azonnali hatályt? Pl betartja a munka- és pihenőidőre, díjazásra vonatkozó előírásokat?

- felmondasz, letöltöd a felmondási időt

- közös megegyezés

2015. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy mit tart be és mit nem abba ne menjünk bele :) Egyébként közös megegyezés lesz, valószínűleg. Már nézegettem más állásokat is, és ha találok megakarom beszélni vele.
2015. júl. 5. 07:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, az, hogy fel tudsz mondani az nem a főnök jóindulatától függ. Szóval ne "próbálj beszélni vele", hanem ha itt az ideje, akkor mondj fel és kész.
2015. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod cserbenhagyni a rabszolgatartót, aki alig fizet és törvénytelenül dolgoztat? te, szimplán hülye vagy.
2015. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A felmondás egyoldalú jognyilatkozat. Ha szükséged van tanácsra, segítségre, írj, ma ráérek válaszolni.
2015. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Ki vagy te valami irgalmas szamaritánus? Hagyd ott a szemétládát.
2015. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tiszta beszéd! Nekem is ez a tervem, hogy ott hagyjam minél hamarabb, egy maximum ezen a héten legkésőbb jövő héten meg is fog történni, addig pedig gőzerővel keresek másik állást. Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!