Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek pénzt befekte...

Honnan szerezzek pénzt befektetéshez kockázat és kötöttségek nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy jó üzleti lehetőségem, amivel meg tudok duplázni egy bizonyos összeget.


Eddig ilyen 10-20 ezres tételekben "dupláztam" de jó lenne kicsit komolyabban kihasználni a lehetőséget, de nem tudom honnan kerítsek rá tőkét, kötöttségek és kockázat mentesen. Lenne ötlet?


2015. jún. 19. 22:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj az egésszel, hogy 1 hónap mire átfut a pénz, tehát ennyi időre kell "lekötnöm" a pénzem, ez azt jelenti, hogy én most általában fel is élem mire visszajön, most jött vissza 20 ezer forintból 40 ezer, de be kellett belőle vásárolnom. Így megint a nullán vagyok.
2015. jún. 19. 22:11
 2/7 A kérdező kommentje:
De persze ugyanez milliós tételekkel is működne.... Csak annyi pénzt sosem fogok így összeszedni ezzel. Ez meg ördögi kör.
2015. jún. 19. 22:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Értsd úgy, hogy jelenleg a hozamból kell megélnem, így hiába 100% megy az egész a megélhetésre.
2015. jún. 19. 22:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a zavaros kérdés miatt, remélem kevéssé zavaros válaszokat kapok.
2015. jún. 19. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyűjts rá. Hitelt senki nem ad ingyen, de még pénzért sem csak úgy, a két szép szemedért.

Amúgy meg kockázat nélkül nincs vállalkozás, ezt el kell fogadni.

2015. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel hitelt. Ha ilyen biztos vagy benne, akkor nincs kockázat.
2015. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás, írtam privátot.
2015. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!