Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » RETRO ÜVEGEK! Gyűjtők számára....

RETRO ÜVEGEK! Gyűjtők számára. Értéke?

Figyelt kérdés

Nemrégiben találtunk felújítás során a padlásunkon régi üvegeket,

2db Borsodi Világos sörös üveget, 1992-1993

2db 1literes retro Coca-colas üveget,

és 1 db Apentina narancs üveget, amin 1993-as dátumozás van.


A coca cola-s üvegek értékéről már találtam némi információt kedves google barátom segítségével viszont a többiről csak képeket. Ha valaki esetleg tudna nekem információt szolgálni ezek értékéről azt megköszönném! :)



2015. máj. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem olyan régiek hogy érjenek valamit, várj még egy 20-30 évet ; )
2015. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Amilyen "kupi" a mi pincénkben van bármikor találnék efféle "régi" dolgokat üvegeket, dobozokat stb. :D
2015. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jesszus.. ezek semmit se érnek xD méghogy antik...:D
2015. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok hogy meggazdagodni nem fogok belőlük, viszont nekünk csak a helyet foglalja és tudom hogy vannak olyan idősebbek akiknek viszont emlékeket jelentenek, és esetleg megvennék nosztalgiázni. Én csak annyit szeretnék megtudni hogy milyen árral tehetem őket fel bármilyen apróhidetésbe, hogy esetleg el is keljen?
2015. máj. 22. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

1980-ból származó szamovár 5 ezer forintot kóstál ma, lófitty xD .

Tényleg várj még vagy 100 évet :D

2015. máj. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!