Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit érhet ez a kályha?

Mennyit érhet ez a kályha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megpróbáltam felvenni a kapcsolatot egy-két régiség kereskedővel, eddig sajnos eléggé hasztalannak bizonyult a próbálkozásom. Egy régi kályháról lenne szó, amire több ismerősöm is azt mondta, hogy elég sok pénzt kaphatnék érte. Kérlek, megnéztétek, hogy miről van szó? Ha esetleg valakinek van egy régiség kereskedője, aki megnézné, annak nagyon hálás lennék - Solymáron van a kályha. Kommentbe majd csatolok képeket is! Köszönöm előre is a segítségeket!



2015. máj. 22. 10:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Képek a kályháról:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 22. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Én semmi egyedit nem látok rajta, így az "elég sok pénz" az szerintem nem igaz az értékére.
2015. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100 ezer forintot biztosan ér. De a kereskedők ennek a negyedéért szeretik megvenni a dolgokat. Emlékszem tőlem 2000 forintért akartak megvenni legalább 50.000 forint értékű könyveket.
2015. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!