Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Vaterán meg a Jófogáson a...

A Vaterán meg a Jófogáson a fizetés hogy történik?

Figyelt kérdés
Én eddig ebay-en vásároltam csak. Hazai aukciós oldallal nem volt dolgom. Mivel nekem nincs kártyám, a Paypal-omat szoktam feltölteni bankból. Hallottam hogy a magyar aukciós oldalak köreiben nem népszerű a Paypal. Esetleg kapok egy számlaszámot amire utalnom kell a pénzt? Vagy mint a jól kidolgozott online shopoknál, Visa-val vagy Mastercardal kell fizetni? A segítséget előre is megköszönöm.

2015. máj. 18. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Kapsz számlaszámot és elutalod a bankodból, ennyi.

Illetve attól függ, hogy az eladó milyen fizetési módot jelöl meg nyilván.

2015. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jófogást nem tudom, hogy hogyan történik, mert én inkább ingyenes hirdetek. Vaterán számlaszámra kell utani netbankon vagy bankon keresztül. De a Vaterát felejsd el, lehúzós szar banda! Maradj a e-bayen vagy az Allee expresszen.
2015. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Némedi Balalambér válasza:

Kétszer számlázták ki ugyanazt a két hirdetést, amit feladtam. Ugyan befizettem a másodikat is, de szeretném tudni miért


kellene kétszer fizetni ugyanazért. A fogyasztóvédelmi felügyelőség felé már fogalmazom a levelemet, mert e-mailben megvan az


első kifizetés és az ügyvédemmel is felveszem a kapcsolatot, mert ez skandalum, rablás, az emberek és átverése, a


hirdetésfeladás elején kellene tisztán és világosan a fizetési feltételeket a hirdetővel tudatni. A Vatera egy szélhámos rabló banda. Nem arról az újabb 500 Ft-ról van szó, hanem az elvről, ugyanazt csinálják körülbelül, mint a bankok annak idején a devizahitelekkel. Külföldi, profitorientált tulajdonos, erkölcs nulla.

2015. szept. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!