Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegnap óta nem enged be a...

Tegnap óta nem enged be a fiokomba a paypal, pedig tudom a jelszavam! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Írtam nekik,de normális segítség helyett egy automatikus levelet kaptam amiben az áll hogy válaszoljak a biztonsági kérdésekre (de azt már nem tudom).

Valami ötlet hogy miért nem enged be? Vagy hogyan tudnék belépni? Pénzem volt/van rajta..



2015. ápr. 16. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elírod a jelszavad, kész.
2015. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ, de ha ilyen válaszokat adsz mindenkinek, szerintem eltévesztetted az oldalt, ez nem a trollkodások helye.
2015. ápr. 16. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Más lehetőség nincs.
2015. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem meg az a bajom hogy nem tudom aktíválni a kártyámat a paypalon, pedig hozá van adva le is vonták a pénzt.. Most mit lehet csinálni ilyenkor? Mert azt a rohadt kódot nem küldik meg a rohadt büdös éledbe sem.. Szétver az ideg
2015. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Benne van a "közlemény" rovatban. Azért mert nem tudod használni a netbankodat ne a paypal-t okold.
2015. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!