Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet kiadni a...

Mennyiért lehet kiadni a XIII. kerületben egy 10 éve épült téglaházban lévő szépen bebútorozott 35 nm-es lakást?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai piaci helyzetet figyelembe véve szerintem úgy 70-80 ezer ft-ért is akár, amennyiben a rezsi nem túl magas. Ebben tudok segíteni, bár nem vagyok ingatlanos.
2015. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak mert látok ilyen kategóriát 100-130 ezerért hirdetve. és érdekelne, vajon tényleg ennyiért sikerül kiadniuk?
2015. ápr. 15. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi a cél? Minél többért kiadni, vagy megbízható, hosszútávú bérlőt találni? Mert akár 100 fölött is kiveszik, aki nagyon szorult helyzetben van, de amint jobbat, olcsóbbat talál, akkor szerintem költözik tovább.
2015. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!