Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Illik jelezni ha már tárgytala...

Illik jelezni ha már tárgytalan számomra egy állásinterjú?

Figyelt kérdés
Szóval behívtak, de most úgy alakult hogy akadt más lehetőségem. Ilyenkor nekem fel kéne hívnom még őket, hogy akkor tárgytalan, és nem megyek az interjúra? vagy hogy illik?
2015. ápr. 13. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Illik szólni, igen.
2015. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eresz meg egy telefont vagy mélt.
2015. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%

Illik, bár igazat megvallva azt is illik jelezni ha nem kapsz meg egy állást, főleg ha meg is ígéri a munkáltató...

sajnos azonban tapasztalatból mondom, mikor munkát kerestem, 100-ból jó ha kettő visszajelzett, és abból egy valami alpári, nem is nekem címzett sablonlevéllel.


Persze azért egy mail-t én is küldtem ha úgy volt, de igazat megvallva, ők sem tartják be...

2015. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!