Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E-bay -en vásároltam egy...

E-bay -en vásároltam egy sport órát. Az Egyesült Államokból szállítják. Letelt szállítási idő. Az eladó feladta a csomagot. Én meg nem kaptam meg. Került valaki már hasnoló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Azt írja az eladó, hogy vegyem fel a kapcsolatot a helyi postával, vagy a vámhivatallal, mert lehet, hogy vissza tartják a terméket, a nélkül, hogy engem értesítenének. Mindenféle azonosító nélkül hogyan érdeklődjek a csomag iránt? Kinél?

2015. márc. 30. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el?
2015. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Paypal vita nyitás .Ha benne van még a 4 hétben.
2015. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy hete meg kellett volna jönnie. (A pénz átment, mert a kereskedő utalás után 3 nappal hajóra rakta)
2015. márc. 31. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai még aggódni, simán ülhet egy hónapot a vámon.
2015. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha tobb mint a linken emlitett ertek, elkepzelheto hogy a vamhivatal megfogja, de ilyenkor levelben ertesitenek, hgy mit kell csinalni.


Kerdezd meg az eladot, mi a tracking szam. Nyomkovetesi szam alapjan erdeklodj a postanal. Ha a posta nem tud segiteni, probald a vamhivatalt.


Nagyon sokat ne varj!

2015. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja meg annyi, hogy en is az USAban elek es buzgo ebayes elado vagyok es nem tudok ugy termeket postazni, hogy ne lenne hozza automatikusan tracking szam!
2015. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Közben valóban írt a Posta. Megérkezett a rendelt termék. ÁFÁ-t fizetek. Értéke alapján vszínű vámot nem. Persze van a Postának ügyintézési díja, de, ahogy egy-két kommentben olvastam, még így járok a legjobban, hogy ők megcsinálják. Persze, ha erről az egészről előre tájékozódom, nem biztos, hogy megrendelme az árut, mert pont annyit fizetek rá, hogy már itthon is megvehettem volna :-( Drágább dolgokat érdemes rendelni. Nem tudom, a Kínűból érkező cuccok miért csúsznak át néha a vámon. lehet, hogy legenda, vagy annyi termék jön onnan, hogy nem győzik?
2015. ápr. 3. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!