Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Vagy mik azok a munkák, amikért sokat fizetnek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és még nem tudom,hogy mi legyek,mi az a tantárgy amire esetleg jobban odafigyeljek.Valami ügyintézőre is gondoltam,de nem bankra,esetleg utazási irodai ügyintéző.Az mennyit kereshet?Vagy tudtok mondani bármilyen más munkát amivel viszonylag sokat(180.000 legalább) lehetne keresni?Nem feltétlenül ügyintéző,ez csak egy elképzelés .

2015. márc. 21. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán döntsd el, mit szeretnél csinálni, miben vagy jó, mivel tudsz többet adni a társadalomnak mint mások. Ez nem így működik, hogy van olyan munka amihez automatikusan jár a nagy fizetés. Ha ez lenne, mindenki csak annak tanulna.
2015. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,csak azt nem tudom,hogy mit szeretnék csinálni...ehhez szerettem volna ötleteket kérni.
2015. márc. 21. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Pénz,szabadság,kaland,kötetlenség,függetlenség.

https://www.youtube.com/watch?v=cPNZJp4azw0

2015. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még csak 15 vagy, még van időd gondolkozni ezen. Én 17 évesen jöttem rá, hogy logisztikai munkát szeretnék végezni. Nagyon ajánlom, hogy a nyelveket már most tanulhatod napi szinten. Akik jól beszélik a külföldi nyelveket jobban megfizetik, és most nem csak az angolra gondolok, mivel az már eléggé általános, bár kezdetnek nagyon jó.
2015. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha inkább humán beállítottságú vagy,akkor menj jogra,tapasztalatból mondom,hogy jól fizet:) Nem tudom,hogy az ország melyik részén laksz,de Borsodban egy jogász kezdő fizetése általában 200 ezer,ami persze egyre feljebb megy az évek során:) De ha esetleg a matek érdekel,menj közgazdásznak,mérnöknek,azzal is jól jársz.Na meg persze fontos a nyelv is,az angol legalábbis alap.
2015. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!