Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bankautómata kamerája rálát...

A bankautómata kamerája rálát a kiadott pénzre is? Nemcsak a személyeket látja?

Figyelt kérdés
AZ egyik kérdésben azt válaszolták, ha rosszúl ad pénzt a bankautómata, akkor az a kameráról is visszakövethető. Igaz ez, vagy ez jogsértő lenne, mivel akkor a pin kódot is látja a kamera?
2010. febr. 12. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem látja az embert. Az előzőekben szerintem úgy gondolták, hogy az automata rögzíti az embert és a későbbiekben vissza tudják keresni az emberkéket és meg is hurcolhatják.
2010. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most akkor az embert vagy a pénzt figyeli az automatába épített kamera?
2010. febr. 12. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
az embert
2010. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj első vagyok, marhaságot írtam.


*Szerintem nem látja a pénzt

2010. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne látnia a pénzt? Ha lenne valamilyen bűncselekmény, mondjuk fejbelőnének hátulról az atmnél és elveszik a pénzt. A gép tudatja a bankkal a tranzakciót. A személyi adataidból kideríthető lenne melyik banknál vagy, így a végbemenő tranzakció is nyomon követhető. A bank mindent rögzít.
2010. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!