Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladóként milyen hátulütői...

Eladóként milyen hátulütői vannak egy utánvétes csomagküldésnek?

Figyelt kérdés
Egy kb 90.000Ft-os tárgyat kellene elküldenem, hogy működik ez az egész?
2015. febr. 21. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont az hogy nem veszi át és bebuktad a nem kevés posta költséget.
2015. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Plusz ugye egy 90e forintos tárgyat nyilván értéknyilvánítással adsz csak a postára, ha van eszed, és ez további költséggel jár, amit nyilván szintén elbuksz, ha nem veszi át a címzett.


Eladóként jobban jársz, ha előre utalást kérsz bankszámlára; a vevőnek meg (a közhiedelemmel ellentétben) semmivel sem jelent nagyobb biztonságot az utánvét, mert például sok csaló küld telefon helyett téglát utánvéttel - amit a vevő kifizet, és csak utána veszi észre, hogy mit kapott a termék helyett.

2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1x küldtem drága terméket utánvétellel. Sokkal jobban becsomagoltam, mint szoktam. Mégis darabokban kaptam vissza, mert a vevő nem vette át. hozzátenném, hogy 3 hónap volt mire visszakerült hozzám!
2015. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldd el a Jófogással. GLS viszi, 1900 Ft. Ha nem veszik át akkor nem kerül semmibe a küldés se a visszaút akkor max bosszankodsz hogy utaztattad az árut.

Biztonságosan csomagold be és ha a vevő átveszi akkor a csomagfelvételt követően 3-4 munkanap múlva a számládon a pénz.

2015. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utánvéttel nem küldünk semmit!


Mennyire törékeny? Ha törékeny, úgy kell feladni!

Előtte fotózd le mindenképp, minden oldalról, hogy ne tudjon ugrálni a vevő!

2015. febr. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!