Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bináris...

Mi a véleményetek a bináris opciós párokkal történő kereskedésről?

Figyelt kérdés

Van ez az optionfair.hu


Nagyon orosz rulett?



2015. febr. 11. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Nagyon érzékelhető a külömbség a "játékpénz" és az igazi tét között?


Kicsit olyan mint az online póker?

2015. febr. 11. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nem olyan rég volt egy emberke itt az oldalon, aki pont arra panaszkodott, hogy csak úgy se szó se beszéd zárolták a fiókját, és nem kevés pénze volt benne amit egy az egybe bebukott. Levelére nem válaszolt a support.
2015. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg tudod előre mondani 5 percre, hogy emelkedni vagy esni fog egy devizapár/részvény ára? Nem. Senki nem tudja megmondani. Tehát igen, valamilyen szinten orosz rulett.
2015. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban orosz rulett, és nem lehet meghatározni az árfolyam mozgását, hogy tudtam 10 kötésből 10-et megnyerni?


[link]

2015. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tippeltél. Majd a vesztéseidet is linkeld be kérlek 1 hónap múlva. De csak őszintén!
2015. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg! Mi alapján határozod meg az elmozdulást 1-2 percen belül? Tényleg érdekel! Had keressek én is sok pénzt! :D
2015. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Röviden támasz/ellenállás szintek alapján. De ezt így nem lehet le írni, legalábbis én nem tudom megfogalmazni.


Itt van még 2 fotó a kereskedésemről, ez frissebb mint az előző. De ha nem hiszel nekem tudok küldeni régebbi képeket is.


Persze ne értsük egymást félre én nem akarok senkit sem rábeszélni erre mindenki azt csinál amit akar vagy épp amiben megbízik vagy lát benne lehetőséget. Én csak le írtam a véleményem-


[link]


[link]

2015. márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!