Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2015-ben mennyi idő múlva...

2015-ben mennyi idő múlva indít behajtást a NAV TB tartozásra?

Figyelt kérdés
Iskola befejezése óta (2013. október )nincs munkám, munkanélkülin nem voltam. Elkezdte küldeni a felszólítást a NAV.

2015. febr. 10. 15:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve,hogy ha nincsen semmi a nevemen akkor mit fog tenni a nav? Csak ijesztenek és majd levonják a leírt kamattal a fizetésemből vagy számítsak valami súlyosabbra?
2015. febr. 10. 15:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2023. jan. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tetszik az optimizmusod hogy közel 8 év után válaszolni fog rá valaki..dehát mindketten itt vagyunk.


Ha jól emlékszem nem foglalkoztam vele el is felejtettem aztán inkasszót raktak a bankszámlámra amin nem tartottam pénzt majd mikor észrevettem hogy jé ilyen is van befizettem egy összegben az egészet. Ami rossz döntés volt mert nem vonhatják le egyben viszont cserébe másra se tudtam használni a számlát végül vagy még többet fizettem be rá hogy le tudják vonni vagy felkerestem őket hogy hova lehet átutalni erre már nem emlékszem a lényeg hogy levették. Azóta már máshogy működik mert már nem a NAV-nál van a tb tartozás, de hogy náluk mi az eljárás azt nem tudom.

2023. jan. 31. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!