Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online vásárlás ez lopásnak...

Online vásárlás ez lopásnak számít? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mai nap skypeon beszéltem 1 sráccal, aki 1 játék accountot árult és megbeszéltük, hogy e-mailban küldi az adatokat miután elküldtem neki a pénzt. Namost, miután hitelesítette a profiljának adatait(természetesen nem a bejelentkezési adatokat hanem a belső infokat), hogy tényleg azt kapom a pénzemért amit kínált elküldtem a pénzt. Természetesen EGYBŐL letiltott mindenhol (beleértve skypeot it ahol előtte beszéltem vele és megbízhatónak tűnt [állítása szerint 28 éves családapa!!!]). Mit tudnék tenni? A lopott összeg 10000Ft volt! Az adott személy e-mailja megvan (paypal) így a neve is hozzá van csatolva, illetve a játékosnevét is megszereztem, így rá tudtam keresni, és tényleg nem 1 kis hülyegyerek volt( https://www.youtube.com/watch?v=gCpEH6xSvZQ ezen a linken láthattok róla 1 videót, és ott az arca is!). Mit tegyek? Kérlek segítsetek!

2015. jan. 27. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségi feljelentés azonnal és vidd magaddal a bizonyitékokat is az üzletről
2015. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és mit mondjak a rendőrségen? Ki fognak röhögni -.-!
2015. jan. 27. 16:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Dan csavo 10e forintert atvag egy magyart ugy, hogy meg az arcarol is van fennt video? Abszolut kizart.


Feljelentest mindenkeppen tegyel, a penzt meg fogd fel tanulopenznek, ertekes tapasztalatot adott el neked a csavo, barki is volt! ;)

2015. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez alatt azt értem, hogy én küldtem a pénzt, semmi szerződést nem kötöttünk, csak mondta, hogy elküldi az adatokat a pénz megérkezése után.
2015. jan. 27. 16:56
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. jan. 27. 16:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Paypallel fizettél? akkor nyiss egy dispute-ot vagy tököm tudja minek hívják, írd meg angolul, hogy fizettél de nem kaptad meg azt amiért fizettél! Pp kivizsgálja, azt ha szerencséd van visszakapod a pénzed.
2015. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mint fentebb említettem, paypal volt.
2015. jan. 27. 16:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit meg megtehetsz, ha van sok szabadidod, hogy megkeresed a palit facebookon/twitteren/tokomtuggyamin es elkezdesz irogatni az uzenetfalara meg az ismeroseinek, kovetelve vissza a penzed.
2015. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűbb írni a Paypalnak, ahogy #6 is írta.
2015. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Már írtam is a paypal supportnak!

Holnap megyek a rendőrségre is!

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2015. jan. 27. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!