Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy működő sportfogadási...

Egy működő sportfogadási stratégiát el lehet adni? Egyáltalán van olyan, aki fizet ilyenért? Ha igen, mennyit lehet kérni érte?

Figyelt kérdés
Havi szinten kb 20%-kal növeli a kezdőtőkét
2014. dec. 24. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Mivel fogadás, így sohasem lehet 100%, tehát benne van a bukás eélye. Mivel garantálod, hogy az illető nyer? Visszafizeted a pénzét? Hülyeség az egész.
2014. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Te is tudod, én is tudom, hogy ilyen nincs!!!!


Ha lenne ilyen, akkor a bukik mennének csődbe.

Ha lenne ilyened, akkor nem akarnád eladni.


De nézzük szimplán az üzleti részt is: mennyiért adnád, és mivel tudod garantálni, hogy ez működik?

2014. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávú (minimum 1 év), leinformálható statisztikával alá tudod támasztani a stratégiádat, akkor találsz rá vevőt.
2014. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha el tudsz kerülni 14-nél nagyobb hoki döntetlen sorozatot,akkor nem buksz(nhl)
2014. dec. 24. 19:40
 5/13 A kérdező kommentje:
akarom mondani döntetlen nélküli sorozatot,meg igazából más hoki liga is lehet
2014. dec. 24. 19:44
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene eladnod? Hiszen ezzel a biztos módszerrel úgyis olyan gazdag leszel, hogy nem lesz szükség a tippek eladására...
2014. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Talán mert nekem nincs pénzem ahhoz hogy tudjak vele kezdeni valamit? 5000ft-ra hoz egy ezrest 1 hónap alatt, elég nagy üzlet... Viszont akinek van fél milliója annak szerintem nem olyan rossz üzlet kifizetni valamennyit olyanért, ami 1-2 hét alatt vissza is hozza.
2014. dec. 25. 08:52
 8/13 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Tehát ez is az a fajta "szupertuti" módszer, ahol havi egymilliót kell csak a hazárdírozásra költened ahhoz, hogy egy izmosabb havi fizetést megkeress vele. Már ha szerencséd van.

Ezzel kb. kezet foghatsz az arbitrázsos szélhámosokkal, akik hasonlókat állítanak. Csak tudod, két bibi van: 1. egyáltalán nem annyira tuti a módszered, mint amilyennek beállítod, a bukás lehetősége nagyon is reális. 14 hokimeccs, ahol nincs döntetlen? Nem olyan lehetetlen ám.

2. Akinek ennyi pénze van, az nem kétes kimenetelű, alacsony hozamú dolgokba fogja befektetni a pénzét, hanem olyasvalamibe, ami reális, és/vagy biztos hozamot garantál.


OFF: bírom a sok önjelölt zsenit, akik előállnak a jobbnál jobb tuti nyertes stratégiákkal, hangoztatják, hogy feltalálták a sportfogadás szent grálját, aztán persze mindig kiderül, hogy valami nagyon bűzlik.

2014. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ok,pár héten keresztül ki fogom írkálni,hogy mit tennék és mennyivel,aztán ha bebukom,elismerem hogy nektek van igazatok
2014. dec. 29. 19:54
 10/13 A kérdező kommentje:
mivel úgyis csak elméletben játszok,így kiírok minden sorozatot amit jónak látok,így ha tényleg bukó a stratégia előbb ki fog derülni
2014. dec. 29. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!