Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vki tippmixen tuti jó stratégi...

Vki tippmixen tuti jó stratégiát? Vmi biztosat! és nem arra gondolok h kinézek egy x et és midnig azt tezsem egyre nagyob téttel!

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lenne tuti jó stratégia, akkor mindenki azt követné, és csődbe menne a cég, nem gondolod?
2013. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de persze!! :D de attol vmi jó stratégia ami jövedelmező lehetne hosszú távon olyasmire gondolok
2013. dec. 1. 20:38
 3/4 anonim válasza:

A 100%-os biztos nyerési módszert sportfogadásnál más néven "arbitrázs sportfogadásnak" hívják.

Nézzük a módszer lényegét egy példán keresztül!


Egy tennisz mecsnél csak 2 lehetséges kimenet van. Vagy az 1. vagy a 2. játékos nyer.

Ha lefeded mindkét oldalt, tehát fogadsz külön midkét félre, akkor tuti, hogy egyik fogadásod nyerni, a másik veszteni fog.

Ha ezt ugyanannál a sportfogadó irodánál teszed, akkor természetesen néhány %-ot minden alkalommal vesztenél, VISZONT:

El tudod képzelni, hogy egyes sportfogadó irodák jobbra ill. rosszabbra értékelik egyes játékost / csapatot?

Ez számtalanszor így van, és ezért más szorzókat is rendelnek hozzájuk. Tehát ha pl. találsz egy olyan fogadóirodát, ahol az 1. félnek 2.1 -es szorzója van a másodiknak meg 1.8-as, s egy másik fogadóirodát, ahol fordítva vannak ezen szorzók mert jobbnak értékeli a másik felet, akkor így ha ezen két különböző fogadóirodánál rakod meg mindkét feled a jobbik szorzókkal, akkor lényegében 2.1-es szorzóval rakod meg az 1. játékost és a másik irodánál meg 2.1-es szorzóval a másik felet, tehát akármelyik csapat nyer, te kapsz a befektetésedre (ami X) 2.1*X-et. Azaz X -et feltettél egyik irodánál, X-et a másik irodánál, azaz összesen befektettél 2X-et és mégis akármelyik fél nyer 2,1X-et kapsz vissza. Azaz 5% színtiszta profit egyetlen meccs alatt akárki nyer. A meccs végén szinte azonnal jóváíródik a számládon a pénz, és akár 1 órán belül már ki is utalhatják neked. Pár óra alatt 5% profit igazán jó, mert az egy hónapban már 150% ha minden nap csak 1x csinálod meg. Hátmég ha többször..

2014. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt a stratégiát szoktam használni újabban:


Kitöltök egy szelvény, és 1 egységnyi pénzel(ami legyen 200 ft) szoktam fogadni. Egy szelvénynek az oddsa kb. 3X, szóval 600 ft nyerek ha bejön. Egy megnyert szelvény fedez két vesztettet. Hogyha két szelvény megnyerek, ami 1200 ft, akkor 6 szelvényen kéne vesztenem hogy nullán legyek. Én ezzel a stratégiával eddig pluszban vagyok.

Hogyha pedig többet akarok nyerni, inkább több szelvényt teszek fel mintsem a tétet emeljem. remélem hasznát veszitek.

2016. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!