Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi baj történhet abból, ha a...

Mi baj történhet abból, ha a pénzemet rubelbe fektetem? Melyek a legrosszabb lehetőségek?

Figyelt kérdés

Lehetséges olyan, hogy egy pénznem teljesen elértéktelenedik? Illetve, hogy megszűnik hirtelen és nem lehet sehol átváltani?

A további rohamos gyengülésen kívül érhet még baj?

Gondolom, még pár hónapig valamelyest gyengülni fog, azonban, ha látok bármi növekedést vagy reményt arra, hogy kezd helyreállni a gazdaság, akkor az összes pénzemet szeretném rubelbe fektetni, bízva abban, hogy talán 50 vagy nagyobb százalékban megnő az értéke rövid időn belül!

Diák vagyok, 200 ezer ft-ról lenne szó, amire nincs szükségeb legalább 6 hónapig.

Nem sok, azonban nekem igen és fontos lenne, hogyha bukok is rajta, legalább a 70%-a megmaradjon..

Tippek, ötletek?


2014. dec. 21. 23:00
 1/2 anonim válasza:
A legrosszabb? Putyin csinál egy Észak-Koreát Oroszországból és elúszik az összes pénzed.
2014. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem fektetnék rubelbe egy forintot sem. El is mondom, hogy miért jelenleg recesszió van a világban és csak egy módja van , a kilábalásból még pedig a következő folyamat. 1. Gazdagok és szegények közötti távolság csökkentése. 2. kiadások csökkentése. 3. Hitelek újra konstruálása. 4. Új pénz bevezetése. Ez a folyamat 60-100 évente megszokott mindig ismétlődni a gazdaságban. Jelenleg Oroszországban nagyon nagy bajok vannak. A lényeg, hogy már a tartalékaikat élik fel, pár éven belül összefog roppanni az egész rendszer, és akkor kénytelenek lesznek új pénzt bevezetni. Én azt látom, hogy a rubel még nagyot fog esni, ez a folyamat még pár évig így fog lenni. Így ha új pénz jelenne meg Oroszországban akkor be se tudnád váltani a rubeled itthon, csak ha kiutazol és ott a bankban beváltod. Ha minden féle képen nyerni akarsz akkor vegyél eurót vagy angol fontot ezeknek az árfolyamuk a következő 2-3 évben nem fog zuhanni, és ha okosan csinálod akkor jókor eltudod adni nyereséggel.
2014. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!