Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy kis eladok-v...

Hogyan tudnék egy kis eladok-veszek üzlethez folyamodni?

Figyelt kérdés
Az van hogy szeretnék egy kis pénzt szerezni suli mellett és hogyan tudnék valami olyasmit csinálni indítani ami szinte még nem is feketén menne , hogy pl.: mit tudjam én van nekem ilyen cuccom ezt eladom abból a pénzből veszek valamit , majd amit vettem azt eladom és az így bejövő forgalmat valahogy mindig növelem szóval remélem azért tudtok követni :) előre is köszi szépen mindenkinek
2014. dec. 20. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

"mit tudjam én van nekem ilyen cuccom ezt eladom abból a pénzből veszek valamit"


Ez valami standup? Ezzt nem a humor kategóriába kellett volna tenni?

2014. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogyan csinálom. Megveszem a sört az egyik országban(ahol jó áron jutok hozzá). Ez kb 30-40 ezres befektetés átszámítva. Aztán eladom egy másik országban(ahol egyébként jóval drágább), így lesz kb 50-60 ezrem belőle.

Csak ehhez kell némi pénz, ismeretség, és az, hogy a két ország között folyamatosan mozogj.

2014. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó a gondolatmeneted.


Érdemes kihasználni a használt cuccok eladását éves 600.000 Ft-ig.(átlag havi 50.000 Ft bevételig)


Azt nem írtad, hogy hol laksz, esetleg van e garázs lehetőséged, bolhapiacot szerveznek-e a környékeden, vagy mennyire értesz az e-marketinghez.


Utóbbival facebookon csoportokba való csatlakozással, vagy Vatera-teszvesz, saját honlappal tudod növelni az eladást földrajzi korlátok nélkül. Míg a beszerzésed is biztosítva lehet jó áras termékekkel ezekről. Árrésben pedig próbálj 150% fölé menni.


Mivel nem kényszerből indulsz, akkor érdemes váltani egyéni vállalkozóira, ha már kiforgattál egy kisebb alaptőkére valót. És megtervezted az egész üzleti alapját, különös tekintettel a járulékfizetésed mérséklésére.


Arra célszerű törekedni kezdetben, hogy ne 7 napból 7 legyen az értékesítésed és ne "dolgozz" beszerzőként, rendelésre (ebay, amazon, aliexpressz, stb.)és csak használt holmit árulj.


Amíg a forgási sebességed magas, addig nincs gond. Ez így elég lassú folyamatnak néz ki, pl. 1 héten egyszer tartasz egy garázsvásárt az udvaron, vagy kimész kéthetente bolhapiacra, stb. de legalább egyúttal fel tudod mérni a valós, fizetőképes piaci igényeket, amire már majd a komolyabb üzleted szervezheted.

2014. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!