Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet segélyhez folyamo...

Hogyan lehet segélyhez folyamodni?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok (gyermekem nincs). Jelenleg távoktatásban csinálom az érettségim. Nagyon durván nem találok állást. Munkanélküli segélyekre sem vagyok már jogosult. Hová lehet ilyenkor fordulni? Van valami lehetőség? Valami önkormányzati vagy fogalmam sincs milyen segély létezik? A héten kikapcsolják a netem, holnap meg a villanyt. :S


Már folyamatban van egy-két dolog, talán sikerül végre valamelyik, de akkor is a legeslegjobb esetben csak április elején lesz pénzem. És ez egyáltalán nem biztos, mert nem tudom, engem választanak-e vagy sem.



2012. márc. 5. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzatnál kérhetsz foglalkoztatást helyettesítő támogatást.
2012. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. márc. 6. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!