Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a munkáltató házi feladatot...

Ha a munkáltató házi feladatot ad ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem egyszer volt már velem, hogy interjún voltam és nemhogy szerződést írtam volna alá, de még azt sem mondta hogy most akkor én leszek a kiválasztott, de már "házi feladatot" ad. A szabad időmben csináljam meg neki ezt-azt persze nem fizeti ki és nem is próbamunka jellegű a dolog. Egyszer új futárszolgálatot kellett volna keresnem a kedves munkáltatónak persze az interjún nem derül ki hogy együtt működünk-e, vagy szerződtet-e semmi....szerintem ez pofátlanság, a próbanapot még az ember lenyeli de ez néha sok.
2014. dec. 18. 13:05
 1/1 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogy mikor derül ki, hogy felvesznek-e. Am milyen munkákról és milyen feladatokról van szó?
2015. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!