Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti milyen kisebb-nagyobb...

Ti milyen kisebb-nagyobb csalás áldozatai voltak?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek hogy mások is okuljanak belőle?


Vannak egyébként olyan oldalak ahol le lehet ilyeneket írni, de nincs rajtuk túl sok. :(



2014. dec. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer vertek csak át összesen:


Összehaverkodtam egy sráccal, sokáig segítettem neki, ő is segített nekem ebben abban. Majd megvett tőlem egy hobbicuccot (elég drága dolog volt, 100e ft környéke), segítettem neki hazavinni, üzembe helyezni, stb... Szépen helyben ki is fizette ahogy azt kell.


Továbbra is jóba voltunk, hobbizgattunk együtt rendszeresen, majd egyszercsak szólt, hogy egy barátja NO-ba költözik ki és eladná a hobbi felszerelését nagyon olcsón itthon. Kb. 500e forintot ért használtan, 200e-ért odaadta volna. Kérdezte tőlem, hogy nem vesszük-e meg felesbe, mert neki most nincs ennyi pénze. Én meg balga mód adtam neki 100e ft-ot, hogy délután elmegy, megveszi a havertól a cuccot és másnap meg szétosszuk.


Azóta se láttam se őt se a cuccot :)


Remek tanulópénz volt.

2014. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mi volt egyébként? Modellvasút?
2014. dec. 12. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, akvárium
2014. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az se rossz... :)
2014. dec. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!