Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Amerikába (USA)...

Hogyan tudok Amerikába (USA) postai levelet küldeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék küldeni egy levelet, a NASA-nak, tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de más utat nem látok, afele, hogy eljusson hozzájuk egy igen fontos információ.

Légyszi most ne ezen akadjatok fennt, hanem abban segytsetek, hogy hogyan kell az usa-ba küldeni levelet? és ez kb. mennyibe fog kerülni és mennyi idő, ameddig odaér?

ezt a postacímet találtam:


NASA Headquarters

Suite 5R30

Washington, DC 20546


Igazából egy nagyon furi találmányról lenne szó, amit megépíteni és kikísérletezni nagyon drága lenne, de nagyon jól kidolgozott és fontos lenne, hogy eljuttathassam, mert ha lesz belőle valami, akkor jó lenne, ha ott lenne a nevem, azok között, akik létrehozták azt a gépet, ami szinte végtelen ideig energiafelhasználás nélkül tárolja az ételt...

szóval aki segít, annak nagyon szépen köszönöm!



2014. dec. 9. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hagyjátok, egy kis 15 éves még, illúziókkal... Majd letöri az élet. (Meg a NASA :D)

Mondjuk 15 évesen a levélfeladásig illett volna eljutni, de mindegy...

2014. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Én külföldre 1030 Ft-ért szoktam levelet feladni, de mérnek súlyt stb, szóval lehet ez több is.


Amúgy egy nagy marha vagy kisfiam!

2014. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
kérdező,15 evesen nem tudsz egy levelet feladni, és te nevezel masokat tudatlannak?
2014. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
88%

Hogy ti milyen undokok vagytok!! Tipikus magyar mentalitás...

Kedves Kérdező, tudom, hogy ez már két éves történet, de engem is hasonló kérdésem vezetett ehhez az oldalhoz, és megdöbbenve olvastam a hozzászólásokat. Remélem, sikerült eljuttatnod a leveled, szerintem az ide kommentelők egyike sem tudja, hogyan kéne elküldeni egy postai levelet Amerikába. Ne add fel az álmaidat, még sok ilyen támadás fog érni, főleg ha ilyen jó képességű és ambíciózus személy vagy, maradj is ilyen talpraesett! A többiek csak irigyek! Én 20 éves vagyok, orvosira járok, és szintén nem tudom, mi lenne a teendő, mert ez mégsem olyan szokványos dolog, mint egy csekkbefizetés vagy csomagfeladás.

Mindenesetre részemről majd egy szabad délutánomon belépek a postára, ott biztosan tejes körű felvilágosítást adnak! :)

2016. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!