Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Amerikába (USA)...

Hogyan tudok Amerikába (USA) postai levelet küldeni?

Figyelt kérdés

Szeretnék küldeni egy levelet, a NASA-nak, tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de más utat nem látok, afele, hogy eljusson hozzájuk egy igen fontos információ.

Légyszi most ne ezen akadjatok fennt, hanem abban segytsetek, hogy hogyan kell az usa-ba küldeni levelet? és ez kb. mennyibe fog kerülni és mennyi idő, ameddig odaér?

ezt a postacímet találtam:


NASA Headquarters

Suite 5R30

Washington, DC 20546


Igazából egy nagyon furi találmányról lenne szó, amit megépíteni és kikísérletezni nagyon drága lenne, de nagyon jól kidolgozott és fontos lenne, hogy eljuttathassam, mert ha lesz belőle valami, akkor jó lenne, ha ott lenne a nevem, azok között, akik létrehozták azt a gépet, ami szinte végtelen ideig energiafelhasználás nélkül tárolja az ételt...

szóval aki segít, annak nagyon szépen köszönöm!



2014. dec. 9. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Tudod a címet. Mi a gond?


Ha ilyent ki tudsz dolgozni, akkor egy levelet nem tudsz feladni? LOL


Nevetséges az egész sztori.

2014. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Hülye vagy, bmeg? Ha ilyen találmányod lenne, akkor semmiképp se a NASA-nak küldd!
2014. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

attól, hogy esetleg fizikából tudok dolgokat, attól még nem kell értenem a postai szállításhoz és képzeld, aki értelmes az érti, hogy arra vagyok kíváncsi, hogy pontosan hogy megy a menete, te nem adtad meg azt, hogy mennyi idő alatt ér oda és hogy mennyibe kerülne?!

Magyarországon nyilván egyértelmű egy levél elküldése, de Amerikába már nem, mert nem hogy külföldön van, de még az EU-hoz sem tartozik és jelen tudásomban nem áll semmilyen tapasztalat sem erről! Légyszíves legközelebb ne vitasd, hanem válaszolj a kérdésemre, köszönöm.

2014. dec. 9. 22:03
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, hova kéne küldenem, én rájuk gondoltam, érdeklődve várom a válaszod!
2014. dec. 9. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha a kezedben van a címük, akkor basszus mondd már meg, hogy szerinted mi bonyolult ezen!?

Fogsz egy borítékot, a címzetthez felvésed ezt, amit ide beírtál és így, ahogy ide beírtad.

Elbattyogsz vele a postára, kifizeted a díjat (ami nyilván attól függ, milyen levél, mekkora, ajánlott-e, vagy tértis, stb.), és kész.

Nem értem, hogy egy felnőtt embernek hogyan okozhat gondot a postán feladni egy levelet!

2014. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1,nos senki nem mondta, hogy felnőtt ember, nemrég lettem 15

2, postára mentem már és fizettem be csekket, adtam fel utánvétes csomagot stb. de azt gondoltam, hogy esetleg van ennek egy másik-bonyolultabb útja amikor Más kontinensre kell levelet feladni és arra várnék itt, hogy valaki leírja a tapasztalatát ennyi, szeretek biztos lenni a dolgomban, nem szeretek bizonyos dolgoknál spontán lenni...

2014. dec. 9. 22:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bárhova küldhetsz levelet, a világ túlsó felére is, csak minél messzebbre küldöd annál többe kerül.
2014. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

"de azt gondoltam, hogy esetleg van ennek egy másik-bonyolultabb útja "


Van, igen, levélfeladás közben country táncot kell járni és énekelni közben.


De feleslegesen fáradsz, első körben a szemétkosárban fog landolni a leveled. Éppen eleget zaklatják őket hülyeségekkel.

Ráadásul ehhez a NASA-nak mi köze van????

2014. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akik normálisan válaszoltak, azoknak a köszönöm, akik pedig nem értették meg azokat csak sajnálni tudom, hogy ennyire tudatlan emberek és lemerem fogadni, hogy örök életükben azért fognak dolgozni, hogy a magamfajtának jobb legyen és most jöhetnek a csúnya és sértő káromkodások, nem nézek ide többet, úgyhogy nyugodtan és képzeld, a NASA érdeklődik az ifjú tehetség iránt, mert mindig kell utánpótlás! És képzeld, pont aktuális a találmány, mert embereket akarnak küldeni a Marsra és szükségük lesz sok élelemre is viszont képzeld, energiatakarékosan kell megoldaniuk és még számtalan helyen kilehet ezt használni, de neked kár magyarázni, éld csak az életedet, számodra a tudatlanság áldás.
2014. dec. 9. 22:37
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan, ugyan, de egy levél feladás kifog rajtad, amire minden hülye képes?
2014. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!