Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó ismerősöm küldött egy e-mailt, miszerint egy nagyon jó üzletet ajánl, és siessek regisztrálni, mert fontos a pozíció. Mivel elég megbízhatónak találom az ismerőst, gondoltam szánok rá pár percet. Valami kanadai cégről volt szó benne, netes konferencia keretében mondták el hogy be kellene fizetnem 50 dollárt valahogy bekerülnék valami mátrixba és folyamatosan jönne a pénz. A cég neve: WPDistribution. Sehol nem találtam őket neten. Számomra elég homályosnak és megbízhatatlannak tűnik. De szeretném ha valaki rákeresne, megtalálná az esetleges válaszokat amiket kapok. Köszönöm előre is :)

2014. dec. 7. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván jön az a pénz folyamatosan, ha már ajánlgatni kell spamben és be kell fizetni pénzt... Miközben automatizált csapatépítésről szól a fáma..
2014. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Te komolyan ilyeneken agyalsz, hogy igaz vagy sem? Te fizetsz előre, majd szerinted dől a lé??? Gondolkozz már!!! Ha igaz lenne, nem mindenki ezt csinálná??
2014. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát nyilván rá kell beszélnem ismerőseim hogy minél többen fizessenek be rá, mint a piramis rendszereknél?
2014. dec. 7. 20:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Megőröltél? Eszembe sincs befizetni! De zavar hogy sehol nem találok róla semmit és kíváncsi voltam hátha valaki tud róla valamit. Nem kell egyből harapni...
2014. dec. 7. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez 100%, hogy pilóta. A legelső belépőknek tényleg jön ki belőle lóvé, majd a későbbi balekok mind buknak mindent.
2014. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!