Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell átvenni egy...

Hogyan kell átvenni egy csomagot a postán?

Figyelt kérdés
Mit kérnek tőlem (személyigazolvány, diákigazolvány..)? Ha kp-ban fizetek, kinek adjam oda, akitől kapom a csomagot? Kell lennie postafiókomnak, ahová elraktározzák, amíg nem megyek érte? Egyáltalán ha bementem, merre tovább, melyik pulthoz? Nézzétek el nekem, eléggé tapasztalatlan vagyok...

2014. dec. 1. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, megkérdezed a biztonsági őrt vagy az első embert:

- Elnézést, merre van a csomagkiadás?

Akkor megmondják neked.

Amikor ott sorra kerülsz, azt mondod:

- Csomagot várok Kiss Posta névre (már ha ez a neved).

Akkor megnézik, hogy van-e ilyen névre náluk csomag. Ha dobott be a postás értesítőt a csomag érkezéséről, akkor azt is add át.

Ha megtalálják, akkor kérni fognak tőled egy személyi igazolványt, és ha utánvétes, akkor pénzt is.

Átveszed, köszönsz, elmész - ennyi.

2014. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak ennyi? Köszönöm. :)
2014. dec. 1. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Lakcímkártyát is vigyél.
2014. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
O..M...F...G!!!
2014. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Furcsa, de egy osztálytársam sem tudott normálisan válaszolni, mindenki csak tippelt... Bezzeg azt meg tudják tanítani, hogy x sebességnél y szélsebesség mellett akárhány m magasan merre fog zuhanni egy repülőből kidobott cerka. (merthogy igen, ezt vesszük fizikán)
2014. dec. 2. 17:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz, hogy én kimondottan életképtelen vagyok, úgyhogy biztos igazad van "o..m..f..g."
2014. dec. 2. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, ilyeneket kéne tanítani az iskolában. Hasznos dolgokat. Meg hogy például hogyan mossunk fogat, nert a felnőtt lakosság nagy része nem is hallott fogselyemről meg fogköztisztító keféről. Meg hogy eladósodni a banknak nem jó. És így tovább.


Az én időmben (LOL, milyen vén vagyok), a nyolcvanas években volt olyan könyv gyerekeknek, hogy "felnőtt módra", és abban például arról volt szó, hogy ilyen alapvető teendőket hogyan lehet felnőtt módjára elintézni. Meg különben is, valamivel mintha kevésbé vették volna hülyére a gyerekeket. A játékok közt is több volt a konstrukciós, kreativitást fejlesztő, most meg értéktelen, értelmetlen, ízléstelen színű fröccsöntött giccsekkel vannak tele a játékboltok is.

2014. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!