Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem bírtam átvenni a csomagot...

Nem bírtam átvenni a csomagot most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Küldtek egy csomagot, de már a postán sincs ott, tegnap volt az utolsó nap hogy át tudtam volna venni, de nem voltam itthon!!! Most mi lesz? Egy újság lett volna pólóval együtt!!!! Vissza fogják küldeni????? Hogy szerezzem meg?? Annyira vártam!

2014. nov. 11. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már a postán sincs, akkor már vissza van küldve.
2014. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogy tudom elérni hogy újre elküldjék?
2014. nov. 11. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz annak, aki küldte.
2014. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy újságelőfizetés lenne amihez jár egy ajándék póló, akkor ha a kiadót felhívom szerinted még meglesz?
2014. nov. 11. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg.
2014. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felhívod, akiktől rendeltél, hogy nem voltál otthon, ezért nem tudtad átvenni, és szeretnéd, ha újra kiküldenék neked. De akkor olyan időpontot mondjál, amikor tényleg át is tudod venni a csomagot.
2014. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!