Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt...

Hogyan szerezhetnék pénzt ünnepekre? 24/F

Figyelt kérdés
Igen, az a béna ember vagyok, aki képtelen munkát keresni. Ha valami csoda folytán most találnék rendes, bejelentett munkát, pénzt nem látnék belőle, csak januárban.
2014. nov. 30. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmi munkával. De most már késő lenne bármibe belefogni hogy az ünnepekre legyen pénzed.

Maradna a hitel, ha lenne bejelentett munkád.

2014. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elég volna 20.000 forint is, nem ajándékra kell, csak, hogy egyátalán el tudjam hagyni a lakást.

Van egy hirdetésem az olx-en, most tettem fel mellé egy másikat.

2014. nov. 30. 18:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Imátkozz hogy essen a hó,és menj el havat lapátolni.Vagy kutyasétáltatás bevásárlás stb.
2014. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy tippmixet.
2014. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna gondolkodni.
2014. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hetek óta többféleképpen hirdettem olx-en... Segédmunka napi sok órában, szabadidő és hétvége nélkül, ennyi a max. amit el tudtam érni. Ha a munka miatt nincs időm semmire, akkor sokra megyek vele, hogy van pénzem.
2014. nov. 30. 21:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Büdös a munka de pénzt akarsz? Akkor szenvedj meg érte...
2014. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi szabadidő, akkor mégis mi a büdös fenéért dolgozzak? Ezért születtem? Élni akarok, nem egy rohadt munkahelyen tölteni az életem nagy részét, csak azért, hogy ne haljak éhen. Hát milyen élet ez?
2014. nov. 30. 23:28
 9/10 anonim ***** válasza:

pénzt "szerezni"

tetszenek az ilyen kérdések...

2014. dec. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

A sportfogadást, és a pókert tudom ajánlani. A pókert könnyű megtanulni, de nyereségesnek lenni nehéz, míg a sportfogadásban tényleg komoly ismeretek kellenek ahhoz, hogy pénzt merj áldozni rá. A Tippmixnek köze nincs a valódi sportfogadáshoz. Tény, hogy ott is lehet fogadni de az igazi lehetőség az online sportfogadásban van. 100x több esemény, 100x jobb kínálat, bónuszok, jobb oddsok stb. stb.


Kezdésnek, tényleg csak a bónuszokat tudom ajánlani, Bet365, Unibet, Sportingbet, Betclic ezeket simán ki lehet forgatni, és így kb. a semmiből 150-200 ezret összehozni. Én személy szerint, a tenisz tudom nagyon jó szívvel ajánlani, januártól november végig tart a szezon, és szinte minden héten van torna. Le kell ülni meccseket nézni, utána olvasni a dolgoknak, de megéri. Előnyös még több lábon állni, figyelni még a focit, kosárlabdát, kézilabdát, mert ezek csak segíthetnek egy szelvény összeállításában.


Szóval egyáltalán nem lehetetlen pénzt csinálni sportfogadásból sem, csak érteni kell hozzá. Kell tőke ehhez is, de én speciel csak bónuszokból, és játékokból indultam. Hosszútávra kell tervezni, mert ebből se lehet 1-2 hét alatt meggazdagodni, de nem hiszem hogy ezen, és a pókeren kívül nagyon lennének-e más opciók.

2014. dec. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!