Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnek penzt?...

Hogyan szerezhetnek penzt? Tobbi lent

Figyelt kérdés
14 eves vagyok tehat meg nem vallalhatok diakmunkat, pedig szivesen megdolgoznek a penzert. Ha kerek a szuleimtol akkor adnak, de ha egy ideig nem kerek es utana egyszerre tobbet akkor ugy kell osszevakarniuk (nem igazan tartanak otthon keszpenzt, pl mert bankkartyaval szoktak fizetni). Esetleg kerjek zsebpenzt? Marmint hogy hetente/havonta ugyanakkora osszeget. Vagy hogyan tudnek meg penzt szerezni? La
2014. szept. 28. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:
*lany vagyok, es ugyebar kell betet, tampon is, ami nem terem magatol, de a szuleimmel meg gaz lenne vetetni. Aztan mint mindenki idonkent en is veszek ruhakat, meg ha elhivnak barataim mekibe vagy valami..a zsebpenz jo otlet?
2014. szept. 28. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Dolgozz nekem...
2014. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a diákmunka nem játszik, más lehetőséged meg nem nagyon van.
2014. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nezegettem ilyen temaju kerdeseket, sokan irtak h kutyasetaltatas, funyiras, segiteni bevasarolni stb. Na ilyeneket azert nem szeretnek, mert ha hirdetest adok fel, akkor akarmilyen emberek hivhatnak fel, szomszedoktol, ismerosoktol meg bunkosag lenne penzt kerni (meg akkor is, ha megdolgozok erte). Meg meg lattam, hogy adjam el a cuccaimat. Ezt nem is tartom rossz otletnek, olx.hu alkalmas erre pl?
2014. szept. 28. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

#" kell betet, tampon is, [..] de a szuleimmel meg gaz lenne vetetni. ": Már miért lenne gáz, ha anyud venne tampont?

#olx jó oldal eladásra, igen.

2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs jó kapcsolatom anyukámmal, legalábbis ennyire nincs. Meg az ilyeneket jobban szeretem én beszerezni, tudom, hogy milyet szeretek használni stb. Lehet, hogy ez másnak természetes, nekem nem (mármint hogy ezeket én veszem).
2014. szept. 28. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Áruld el, miért is gáz a szüleided megkérni, hogy vegyenek neked betétet, tampont?
2014. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!