Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jól értelmezem ezt? (Ebay)

Jól értelmezem ezt? (Ebay)

Figyelt kérdés

A külföldre való eladást megelőzően 10 sikeres eladásomnak kell már lennie??? Ez most azt jelenti, hogy ahhoz, hogy külföldre tudjak eladni, már 10 sikeres belföldi (???) eladásomnak kell lennie?


Valamint az első sikeres eladásom idejét is megkötik??


("To sell internationally, you need to:


- Have at least 10 Feedback points earned as a seller.

- Have had your first successful sale more than 90 days ago.)



2014. nov. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

-Eladóként legalább 10 pontod kell legyen visszajelzésekből

-Az első sikeres eladásodnak legalább 90 nappal ezelőttinek kell lennie

2014. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha még nincs 10 pontom, olyankor mi van?
2014. nov. 26. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyankor mi van? Olyankor kulfoldinek nem tudsz postazni, meg akkor sem ha szeretnel.

Nekem a 10 pozitiv eladoi ertekeles utan megjelent a shippingnel az, hogy worldwide (vagy valami hasonlo) vagyis eldonthettem, hogy ajanlok-e nemzetkozi postazast vagy sem.

Elotte ilyen opcio nem is volt, csak belfoldieknek tudtam kuldeni a cuccot.

2014. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez totál szívás. Az E-baynak (lévén nemzetközi oldal) pont az lenne a lényege, hogy megnyíljanak előtted a külföldi vevők útjai, nem?
2014. dec. 3. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Eladsz pár digitális akármit, amit nem is kell postázni és meglesz a 10 értékelés 1 héten belül.
2014. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nezd, szerintem mindefele biztonsagi megkotes (ami szerinted esetleg szivas) az csak a mi (mint eladok) es a mi (mint vevok) erdekeit szolgalja. Az elejen kicsit szivas de ha mar "established" elado vagy, akkor sima liba.
2014. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!