Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire számít ijesztőnek,...

Mennyire számít ijesztőnek, hogy a NAV-nál dolgozik valamelyik szülőm?

Figyelt kérdés

Mostanában amikor szívóznak velem, egyetemen, valami vendéglátóhelyen, boltban, vagy van valami ügy, ahol megkérdezik, (bármilyen) általában úgy érzem ezzel, tiszteletet vívok ki.


Múltkor például egy piti ügy miatt orvosszakértőhöz küldtek, látszott, hogy maszek pszichiáter aki bevállal ilyen-olyan igazságügyi vizsgálatokat is.


Na ott is rögtön mondtam, hogy a navnál dolgozik édesanyám. Nyelt is egy nagyot.


Szóval ezzel elérek valamit? (amúgy nem nagy számok a szüleim, nem dolgozik egyik sem a navnál)


2014. nov. 23. 20:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: már megkérdezték párszor.

Utolsó: szerintem ha szóba esik az első (szóba szokott, akkor is szóba esett amikor majdnem kirúgtak az egyetemről egy balhé miatt és ez mentett meg, meg hogy más magasztos dolgokat is mondtam, különben repültem volna)

Másrészt pedig az, hogy jól felnyomlak a navnál már fenyegetés. Ezzel semmit sem ér el az ember, viszont ha úgy egy nyugodt pillanatban mondom (vagy kérdezik, mert igenis meg szokták) hogy ja igen a NAV-nál akkor később fenyegetni sem kell, mert elvileg nem fog rá sor kerülni.


Persze nem ezért írtam ki a kérdést, hogy magamhoz ragaszkodjak, szóval köszönöm a válaszokat! Lehet tényleg nem ér semmit és dedó!

2014. nov. 23. 20:51
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem elég undorító.

Én mondjuk ha ilyennel találkoznék simán feljelenteném, mert van egy olyan rossz szokásom, hogy mindent törvényesen szeretek csinálni. Onnantól kezdve ha valaki fenyeget, akkor simán feljelentem, hogy a kedves mama ügyeinek járjanak utána. Ja, hogy kiderül, hogy mégsem dolgozik ott? akkor a pofájába röhögök a kis girnyónak.

2014. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a NAV-nál dolgozik az édesapám. És akkor mi van?

A NAV-nál kb. 20 ezer ember dolgozik legjobb tudomásom szerint. A lehető legkülönbözőbb munkakörökben. Aki ettől megijed, az hülye.

2014. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

mint takarító?!

én most nagyon megijedtem tőled :-)

2014. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
mostanába inkább nem dicsekednék vele a helyedben,hogy a rokonod a navnál dolgozik
2014. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kiröhögnek és megkérdezik, hogy kérsz-e tolmácsot.
2014. nov. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!