Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról rendeltem. De nem...

Amazonról rendeltem. De nem hozzák ki a csomagot. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A pénzt leemelték a kártyámról. Megnéztem hol tart a rendelés azt írták a honlapon hogy november 14én 2x megpróbálták kézbesíteni. Az említett nap otthon voltam, de nem csöngetett senki. A postaládába se dobtak be semmit.


Mit tehetnék?

Landmark Global a kézbesítő cég.


Más is járt így?


2014. nov. 21. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A csomagszám alapján elvileg utána tudsz nézni, hogy melyik szolgálat kézbesíti, nem? Vagy ha magyar postával jön, akkor oda is bemehetsz a csomagszámmal, sőt, telefonon is megkérdezheted tőlük.

Én ebay-en szoktam rendelni, angliából országúti bicót is vettem, vagy kis kutyakütyüket is kínából, de még nem jártam így.

2014. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*magyar postával* - itt úgy értettem, hogy nemzetközi posta esetén a magyar posta veszi át és viszi tovább hozzád..
2014. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A LAndmark GLobal kézbesíti. És szám alapján rákerestem és azt írta ki, amit fentebb leírtam.


ami fura, nem találtam semmilyen elérhetőséget. illetve egy központi email címet. angolul megírtam rá a panaszom. magyar kirendeltsége nincs.

2014. nov. 21. 21:11
 4/14 anonim válasza:
Megkaptad végül? Most ugyanez a problémám :/
2015. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Régi a kérdés, de ugyanez a helyzet... Mit lehet ilyenkor tenni?
2017. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Amazon rendelések esetén, ha LandMark a szállító cég a következőképpen trackelheted a csomagod. Az Amazon megadja a tracking ID-t. Menj el a következő site-ra: [link] és add meg a tracking ID-t. Most jön a trükk: klikkelj a View Complete History gombra. A feljött formon a Current Status sorban a jobb oldali oszlopban van egy Track width Postal Carrier link, kattints rá. Kapsz egy Your search result képernyőt. Másold ki (kijelöl majd ctrl-c) a Local Barcode: utáni azonosítót. Menj el a [link] oldalra és ctrl-v (másold be) a csomag azonosítót, majd kattints a keresés gombra. ha szerencséd van, akkor kész. Sok sikert. Azért mákom volt, hogy azt a nyamvadt local barcode-ot észrevettem és emlékeztem, hogy az MLP-nek valami hasonló formátumú azonosítói vannak.
2018. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Utolsó, wow, erre magamtól az életben nem jöttem volna rá. A módszereddel sikerült a csomagom nyomára bukkanni. Köszi szépen! :)
2018. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 István974 válasza:
#5: tökéletes megoldás, köszi!
2018. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 polpapa válasza:
#5 fantasztikus, életmentő, kösz szépen. A Landmark szolgáltatása egy nagy 0 Mo-on. Papírt nem dobtak be persze, amikor nem voltam otthon. A postán is 5 percig keresték, de végül meglett a csomag :-)
2018. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 biscoitinho válasza:
A legelső alkalom, hogy a Gyakori kérdéseken egy értelmes választ kaptam. Hatalmas köszönet!
2019. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!