Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha már részt vettem egy támop...

Ha már részt vettem egy támop 2.1.6-os programba akkor soha többet nem végezhetek el még egyet munkaügyin keresztül vagy csak idén nem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
2014 áprilisban voltam egy tanfolyamon közmunka közben. Ez egy egy hetes képzés volt, piaci felkészítő tréning. Köteleztek rá, mert ha nem mentünk volna megszüntették volna a szerződésünket. Most jelentkezhettem volna normális tanfolyamra (minősített hegesztő,stb) de ez miatt nem vagyok jogosult rá. Azt elfelejtettem megkérdezni a munkaügyis ügyintézőtől hogy jövőre sem jelentkezhetek vagy csak idén nem. Az az idegesítő hogy 22 éves vagyok nincs szakmám és egy ilyen szinte semmit nem érő 1 hetes tanfolyam miatt nem tudok menni egy normális okj képzésre. 22/F

2014. nov. 20. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!