Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már van 1 szakmám, a...

Ha már van 1 szakmám, a munkaügyin nem végezhetek el még egyet?

Figyelt kérdés
Az elsőt saját zsebből fizettem, de nem sikerül elhelyezkednem. Ilyen esetben van rá esély, hogy a munkaügyisre felvegyenek? Szegedi vagyok
2013. jan. 24. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én iskolában jártam 2 szakmát és utána munkanélkülin is le tehettem egy szakmát ingyen, sőt fizettek is
2013. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez mostanában volt és nem 10 éve, ugye??? mert ha igen, akkor nagy kő esne le a szívemről. Te is szegedi vagy? Vagy ez mindenhol egységes?
2013. jan. 24. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szolnoki vagyok és ahogy végeztem a szakmával (iskolai) szinte egyből mentem munkanélkülire és jelentkeztem is okj szakmára

Ez 2012 julius vége fele volt

2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem kizáró tényező az, hogy van szakmád. Gyakorlatilag először azokat támogatják, akik alacsony iskolai végzettségűek, azaz nincs szakmájuk. Nyilván más szempontok is vannak az elbírálásnál, de ez elég nagy súlyt nyom a latban. Azért meg kell próbálni, de sajnos nagy nagy a túljelentkezés.
2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!