Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet eBay-en ügyet...

Hogy lehet eBay-en ügyet (case) nyitni a hibás árunak?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy memóriakártyát, ami megérkezett de rossz volt. (Szerintem hamisított, 64 GB van ráírva, annyit mutat a gép is, de nem fér rá 64 GB, egyből megszakad a másolás pár GB után.)


Az eladóval felvettem a kapcsolatot privát üzenetben, aki győzködött, hogy ez csak egy gyártási probléma miatt lehetett, és hogy azonnal küld egy újat. Nem igazán bízom meg az ilyen ígéretekben, ezért szeretnék nyitni egy ügyet eBay-en, hogy ne fussak ki a pénz visszafizetési garanciából. A kártya megjött, csak épp használhatatlan. Az eladónak azt mondtam várom, hogy újraküldje, de azért ezt szeretném hivatalosan is rögzíteni, nehogy átverjen.


Tudtok segíteni, hogy hol tudom ezt megtenni?


2014. nov. 9. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan rogziteni? Mit?

Ha azt irta, hogy kuld egy ujat, akkor az a hivatalos rogzites, amit o irt, hogy kuld egy ujat.


De amugy jobban jarsz, ha megirod neki, hogy inkabb a penzed kuldje vissza.


Ezek az eBayes kinai usb vackok hasznalhatatlanok.


En is vettem mar 32GB, de megbizhatatlan.

Parom is vett mar mas meretut es Mac es PC formazas utan is az osszes eddigi ramasolt fotot ki lehetett rola nyomtatni a foto boltban....


Irj neki, hogy refund money es inkabb szanj ra tobbet es vegyel egy normalisat boltbol!

2014. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hivatalosan, azaz nem privát üzenetben.

Nem tudom mennyire van rálátása az eBay-nek ezekre az üzenetekre, de az ügy nyitás egy fokkal hivatalosabb szerintem, mint egy privát beszélgetés.


Részemről ez volt az első és utolsó alkalom, hogy ilyen dolgot eBay-ről megrendeltem.

2014. nov. 10. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!