Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés! Mivel lehet...

Elméleti kérdés! Mivel lehet fiatalon meggazdagodni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy van egy ember, akinek hihetetlenül magas IQ-ja van, nagyon gyorsan és könnyen tanul. Egy zseni. Kezdetben nincs semmi pénze. Egyetlen célja, hogy 25 éves korára minél gazdagabb legyen. Hogy érné ezt el szerintetek? Talán dolgozna 1 évet felszolgálóként, aztán tőzsdén megsokszorozná amit ezalatt keresett? Bankrablást tervezne? Mit gondoltok?
2014. nov. 9. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Programozás, tőzsde, bármi.


Gondolj arra, hogy volt aki abból lett dollármilliomos, hogy az iPhone-ra írt egy fingó alkalmazást. Nevetséges. Mégis gazdag lett. Ma már ilyen egyszerűen nem lehet, de ha van egy jó ötleted, ami eredeti, még nincs akkor leprogramozod és meggazdagszol.

2014. nov. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
sok lehetőség van a meggazdagodásra de mindenhez pénz kell mert alaptőke nélkük nem lehet egy üzletet sem inditani
2014. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Akik ilyenek azok itt nem tesznek fel kérdést.
2014. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szőrös Béka ***** válasza:
100%
A legtöbb szélhámosnak magas az IQ-ja. Olyanokra gondolok, akik nagyban utaznak. Pl. ne menjünk messzire, maradjunk magyarországon: Aki majdnem eladta a lánchidat :D, vagy aki eladta a Rottnbiller utcát, stb...
2014. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Az biztos, hogy nem pincérkedne 1 évet aprópénzért, hogy aztán azzal xarakodjon a tőzsdén.


Okostelefon applikációk még mindig nagyon gyorsan lehetnek nagyon sikeresek, mert hatalmas közönséghez lehet eljuttatni őket olcsón. Ha egy 2$-os ppból 1$ jut a fejlesztőnek akkor 2-3 milliós letöltésszám még igen szép summa.

2014. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Akinek magas az IQ-ja az rájön magától, mert teljesen más a szemléletmódja mint az átlag embernek.
2014. nov. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Telefonos applikációban pedig már messze nincs nagy üzlet. A legtöbb felhasználó ingyenes applikációkat használ már. A legsikeresebbek mögött pedig komplett szoftverfejlesztő cégek állnak.
2014. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igen, tudom, hogy ilyen ember nem gyakorin döntené el mit kezd az életével :D természetesen nem magamra gondoltam, írtam is hogy elméleti kérdés. további válaszok is érdekelnek

2014. nov. 9. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Rockefeller tizenévesen bizományi boltot nyitott... így én 16 évesen kezdtem Vaterán cuccokat árulni, bejött! 1 millió/év tiszta hasznom volt, 19 évesen, ahogy leérettségiztem 2 millióval a zsebemben saját vállalkozásba kezdtem, 2 évig jól ment, aztán csőd :(

Szóval jó tanács, hogy a saját vállalkozást el kell felejteni.

24/F

2014. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szőrös Béka ***** válasza:
Akkor neked 16 évesen már adóznod kellett volna akkora forgalom után :)
2014. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!