Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok továbblépni a...

Hogyan tudok továbblépni a PayPal-en?

Figyelt kérdés

Hozzárendeltem a bankkártyámat a PayPal-számlámhoz. Zárolták is a 400 Ft-ot, ahogy arról a PayPal előre tájékoztatott. Most jönne az a lépés, hogy adjam meg a négyjegyű kódot, amit a PayPal az alábbi képen mutat: [link]


Persze a számlám netes felületén nem is hasonlít a tranzakcióról szóló rész. De annak az alján van egy számsor:

hatszám******négyszám


A csillagok utáni négy számjegyet kell megadnom a PayPalen vagy valami mást? Esetleg az lehet a baj, hogy a 400 Ft még nem került levonásra, csak "zárolt" összegként szerepel? (Még a PayPal számlámon is az látszik, hogy az egyenlegem 0 Ft; lehet, hogy tényleg csak türelmesebbnek kell lennem?)



2014. nov. 7. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
egy probat meger, hogy beirod a *** utani 4 szamot
2014. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-azért nem segítek mert már 1000-szer leírtam ide is meg más oldalakra is hogy hogy működik a PP

...mirt nyit olyan PP számlát aki legalább alapszinten nem tud angolul, és nem tájékozódik PP téren.

Több millió helyen le van írva

szájbarágósan/hülye-gyereknek mit hogyan kell csinálni.

2014. nov. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2/2


Már rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem, elnézést, elfelejtettem itt is jelezni. Alapfokon értek angolul, bár kétségtelen, nem mindent. Az "ilyen" azért nyit PayPal számlát, mert olyan oldalt szeretne használni, ahol vagy PayPal-lal vagy hitelkártyával lehet fizetni; utóbbi meg nincs.


Éppen az angol-nyelvi hiányosságaim miatt kerestem és olvastam is olyan oldalakat, ahol lépésről-lépésre le van írva, mit kell csinálni; lehet, hogy a Te leírásod is köztük volt. Akár így van, akár nem, az általam talált oldalak mindenképpen nagyon hasznosak voltak, de ebben az egyetlenegy lépésben elbizonytalanodtam. Nem is annyira a PayPal mint a bankom által kapott formanyomtatvány tartalma miatt.


Szóval köszönöm a stílust és a teljesen használhatatlan hozzászólást; a többi dolgot, amit gondolok, inkább nem írom ide.

2014. nov. 8. 11:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!