Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítenél nekem meggazdagodni?

Segítenél nekem meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék gazdag,vagy tehetős lenni,de nem tudom hogy kezdjem el.Van valakinek valamilyen ötlete?

Illegális dolgok nem érdekelnek,és befektetni való pénzem sincs,és nem értek semmihez.


2010. jan. 26. 17:38
 1/10 anonim válasza:
Akkor reménytelen vagy.
2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képezd magad!!Nem értessz semmihez mit vársz,hogy valaki tudjon segiteni?!Mindenki szeretne gazdag lenni...,a milliomosok akik nem beleszülettek a jóba,ők is tettek azért,hogy gazdagok legyenek!
2010. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem.
2010. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pedig én nagyon szeretnék:(

Hol képezzem magam,van olyan,hogy milliomos képző?

2010. jan. 26. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
milliomos képző... lol ezen most jót nevettem:D Egyébként ha úgy vesszük az IBS is az..,elvégzed tanulsz 2-3 nyelvet és egyenes az út a meggazdagodás felé!De ha nem is ezt de valamelyik egyetemen (ami jól fizető állást hoz) koptatod a padot pár évig és úgyszintén feltudsz egy egzisztenciát épiteni..,vagy lottózál,hátha rádmosolyog a szerencse:D
2010. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én segítek neked milliomosnak lenni! Mindössze 9.900 Ft-ért! Csak ma, csak most, csak neked! És bárkinek akit érdekel!!!


Egyébként a kérdésedből már csak az hiányzott, hogy dolgozni se szeretnél semmit.

2010. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szükséged van mindenkét vesédre? lehet hogy azt a tőke dolgot meg tudnánk oldani :D:D:D
2010. jan. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
200e Ft még nem sok tőke, de a poén jó! :D
2010. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pénzügyi tanácsadó...oktatnak amennyit dolgozol annyit keresel ha sokat akkor sokat
2010. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sokszor szeretnék gazdag lenni... pl mikor meglátom álmaim bőrkabátját másfél millióért. Szinte ingyen van. :D

mert, minek az a fene nagy gazdagság?

2010. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!