Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szívesen olvasnál egy olyan...

Szívesen olvasnál egy olyan blogot, ami arról szólna, hogy miként lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés
Egy olyan szerző "tollából" aki nem ért a dologhoz,viszont folyamatosan utánajárna alaposan,hogy mit és hogy kellene csinálni elméletben.Szóval ő is akkor szedné össze az információkat,és hozzáadná az ötleteit,tapasztalatait a dologhoz.
2011. febr. 25. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. A meggazdagodásra nincsen tuti recept. Valaki vagy olyan attitűddel és személyiséggel bír, hogy gazdag lesz vagy nem. Persze önismerettel, különböző tanfolyamokkal lehet javítani a hozott anyagot, de sz@rból várat építeni nem lehet. Folyamatosan keresni kell a lehetőségeket, de ezeket vagy meglátja valaki vagy nem. A tett halála az okoskodás. Nem elméleteket kell gyártani hanem nyitott szemmel és füllel járni, hinni magunkban és az ötletünkben, illetve merni kell belevágni.
2011. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem
2011. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy a tuti receptről szólna?Egyszerűen csak a lehetőségekről,arról,hogy miként álljon az ember a meggazdagodáshoz.Tulajdonképpen azokról a dolgokról szólna,amit az emberek nagy része már amúgy is tud,csak ebben a blogban össze lenne foglalva,illetve össze lennének gyűjtve a lehetőségek,és ötletek.
2011. febr. 25. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyen fizetős a blog. Máris megvan a tuti recept :)
2011. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs tuti recept,ezzel én is tisztába vagyok!Azt meg nem hiszem,hogy ezért hajlandó lenne bárki is fizetni,a másik,hogy nem is szeretném.
2011. febr. 25. 12:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el, majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle.
2011. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
abszolut nem. Ugyanakkor egy olyan blog, hogy a szerzo eldonti, hogy gazdag lesz. Belevag valamibe, es lassan kiderul, hogy epic fail, vagy fenyes siker lesz.... Az mar erdekes lehet.
2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak már ilyesmik. Szerintem nem érdemes belekezdeni, nem látnál pénzt belőle soha. Persz ha hobbiból csinálnád, akkor hajrá.
2011. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem kell emiatt aggódni,nem közvetlenül,hanem közvetve szeretnék belőle pénzt!De az se baj,ha nem származik belőle bevétel,mert úgymond magamnak,(magam miatt)is csinálnám,hogy összeszedjem az információkat,a gondolataimat,és tapasztalataimat!

Én nem találtam még ilyen blogokat,ezért ha beinkelnétek párat,annak nagyon örülnék!

2011. febr. 25. 18:19
 10/10 csiklovezer válasza:
sztem jó ötlet, ha belekezdesz akkor légyszíves írd meg nekem e- mail ben kösz
2011. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!