Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több csomag/dobozom is lesz...

Több csomag/dobozom is lesz felhozza a futár vagy nekem kell lemennem érte?

Figyelt kérdés

Rendeltem netről pár dolgot, 4 csomagban küldi a webáruház előreláthatólag hétfőn. Az egyik elég nagy és széles (kb. 8 kg) a másik hosszú de vékonyabb (kb. 4 kg), a maradák kettő pedig kisebb (kb. 1-1 kg).

Én szívesen lemegyek érte és felhordom őket akár egyesével is ha a futár addig lent megvár, de a legjobb lenne ha legalább a liftfolyosóig felhozná (7. emelet).

Szerintetek hívni fog ilyen esetben, hogy otthon vagyok e és hogy hozza e fel a cuccokat ?

Eddig még akárhányszor rendeltem 1 dobozba volt berakva minden, amit könnyen feltudtam egymagam is cipelni.


2014. okt. 31. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A futárt azért fizetik, hogy a csomagot kiszállítsa a megadott címre. Ha az a 20. emelet 7. ajtó, akkor oda fogja vinni még akkor is, ha nincsen lift.
2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig akárhányszor rendeltem sosem jött fel, telefonált mikor ért a ház elé és én mentem le.

Igaz eddig nem is rendeltem nagy csomagokat.

2014. nov. 1. 09:31
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
500..1000Ft kíséretében nagyon szépen megkéred, hogy segítsen felvinni.
2014. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazából szerintem nem köteles felcipelni a cuccaidat, de ez a futáron is múlik...
2014. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szokás szerint nem hozta fel, szerencsére nem volt nehéz...

Egyébként szerintem a kisebb csomagokat fel kellene, hogy hozza.

2014. nov. 5. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!