Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma egy papír-írószerbe vettem...

Ma egy papír-írószerbe vettem 7db rohadt drága alkoholos filcet (840ft), amire azt mondták tuti fog műanyagra írni. Hazajöttem, kipróbáltam, hát kicsit se fog rá. Szerintetek, ha visszamegyek, akkor visszaveszik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Blokkal együtt vidd vissza.

Olyan filcet keress, amire az van írva, hogy 'permanent marker'. De az több lesz, mint 840 Ft.

2014. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt vettem.

Ráírok a műanyagra, olyan minta vízzel írnék rá, látszik, hogy ott van, de semmi színe csak, mint egy vízcsepp, amit le lehet törölni. Próbáltam lesmirglizni is, hogy úgy talán jobb...semmi különbség.

2014. okt. 27. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a nevét de ami tuti az az ami ilyen vastag és golyó van benne abban valódi festék van olyan amit az ujjadról is csak sikálással tudod leszedni az elég tartós.
2014. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!