Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukák, akik vateráztok,...

Anyukák, akik vateráztok, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Felraktam egy gyerekcuccot, ez volt az első eladásom. Meg is vették, majd végül két hetes levelezés után elálltak a vásárlástól. Közben a vatera megküldte az eladás után a számlát, nem nagy összeg, 700 forint kb, de mivel újra meghirdetem, remélhetőleg tényleg meg is veszik, így duplán fizetném be eladás után. Ilyenkor mit lehet tenni, hogy csak egyszer kelljen kifizetni? Nincs ötletem.

Előre is köszönöm!


2014. okt. 24. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj nekik
2014. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, aztán az értékelés után láttak hogy az adás-vétel nem jött létre, igy a következő számlánal levontak ezt az összeget. De ha te nem adsz el sűrűn es nem biztos hogy újra elkel ilyen gyorsan a holmi, akkor tényleg írj nekik. Először értékelj, hogy az adás vétel nem jött létre, es az vevőt is kérd meg hogy értékeljen, utána írj nekik hogy lássák ezt.
2014. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2014. okt. 24. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!