Ebay rendelés (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék ebayről Tommy Hilfiger órát rendelni(eredetit), csak félek hogy kifizetem és átverés lesz.Rendeljek vagy inkább hagyjam ezzel az ebayt?Rendelt már valaki róla eredeti márkás cuccot?
2014. okt. 23. 23:36
 1/2 anonim válasza:
Én már rendeltem onnan sok mindent, és a szállítással meg ilyesmikkel nem volt gond, de az a tapasztalatom, hogy ritka eredeti cuccot ott találni, még ha az is van oda írva, hogy eredeti... szerintem inkább vedd meg egy boltban azt az órát, még ha kicsit drágább is
2014. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mutass mar legyszives egy eredetit es egy hamisitvanyt, eBay linkkel. Kivancsi vagyok, hogy lajikus szemmel mennyire egyszeru eszrevenni a hamisitvanyt....


Rendeltem Nine West markaju cipot, nem volt hamisitvany. Rendeltem mar Nintendo jatekot, az sem volt hamisitvany.

Rendeltem mar Revlon sminket, az sem volt hamisitvany.

Tobb marka nem jut eszembe, amit vettem..

2014. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!