Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti menyi pénzt tesztek fére...

Ti menyi pénzt tesztek fére egy hónapban és menyi pénzetek van most?

Figyelt kérdés
Tudom nem illik ilyet kérdezni de ugyis név nélküli ez az oldal igy úgy gondoltam nem lesz baj belöle.
2014. okt. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Sokat,sok.
2014. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel közös kasszán vagyunk, így inkább azt mondom, hogy mennyit teszünk félre.

Havonta 500-700 fontot félre tudunk tenni. Ha 500 font akkor azért mert vásárolgattunk.

Hogy mennyi pénzünk van?

Olyan 30.000 font. Ez forintba átszámolva majdnem 12 millió forintnak felel meg.. Hozzá kell tennem, hogy a félretett pénz pár év spórolás eredménye.

2014. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Jó probálkozás volt kedves NAV xD
2014. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves 2. Valaszolo :) Mi is itt elunk Angliaba :) A tobbieknek meg akit megbantottam a kerdessemel az Ne haragudjon tudom nem mindenki orul ilyen kerdesnek nev vagy nev nelkul..
2014. okt. 21. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!