Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladó ingatlant hogy hirdessek...

Eladó ingatlant hogy hirdessek még, ha már a jó internetes hirdetőoldalra már felraktam, hirdettem újságokban, eladó táblán, postaládákba is kiszórtam szórólapot, csökkentettem az áron és még úgy sincsen vevő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi most, pár napja adtunk el egy lakást. Azt tapasztaltam, hogy az ingatlan.com-on fizetett képes megjelenés, előresorolással együtt sem sokan jelentkeztek. Meglepő módon a jofogas.hu-ról viszont nagyon sokan hívtak. De az előző válaszokhoz csatlakozva én is azt mondom, hogy igen fontos a szöveg, illetve a képek. Szerkesztő vagyok, ha gondolod ilyen szemmel is szívesen átnézem a hirdetésed.
2014. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak ilyen hirdetési táblák a posta, orvosi rendelő, vasútállomás előtt, ahova lehet ragaszgatni, és a Tescoban is, de azt nem tudom, hogy ingyenes-e. Újságokból csak a Bazár az, ami biztosan megvan még, régebben volt egy színes heti vagy havi? lap is Ingatlan címmel, abban drága volt a hirdetés, de egy próbát megérne.
2014. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!