Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladó ingatlant hogy hirdessek...

Eladó ingatlant hogy hirdessek még, ha már a jó internetes hirdetőoldalra már felraktam, hirdettem újságokban, eladó táblán, postaládákba is kiszórtam szórólapot, csökkentettem az áron és még úgy sincsen vevő?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fontos lenne jó képeket készíteni, esetleg kérj meg ehhez egy hozzáértőt, jó felszereléssel és photoshop tudással. Fontos, hogy minél több infó legyen, sok kép, én annak idején még egy videót is csináltam, amit netre feltöltöttem, teljesen az utcáról bemenve, körbejárva a lakást. Fontos az alaprajz. Mostanában hónapok óta nézegetem a lakáshirdetéseket, egyszerűen katasztrofálisak, sokszor még azt sem írják oda, hogy miből van a ház, mikor épült és mekkora. Ez lenne az alap! Mert én nem veszem a fáradtságot, hogy elkezdjek telefonálgatni, írogatni, ha nincs ott már minden részlet a hirdetésben. Ha kupleráj van le fotózva, száradó ruhák, vagy olyan képek, amin nem a lakás látszik hanem pl. egy szekrény, akkor az sem érdekel, nem vonzó. Szóval lehet, hogy csak meg kell kicsit reformálni a hirdetésed szövegét, külsejét. Az is fontos, hogy legyen többféle elérhetőség, van aki csak írni szeret, van aki telefonálni.
2014. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha fent van az ingatlan.com-on és/vagy az ingatlanbazár.hu-n, akkor ha normális az ingatlan és reális áron van jelentkezni fognak. Ha meg nem jó az ingatlan vagy drágán kínálod, akkor tök mindegy, hogy hol hirdeted.
2014. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tulajdonos.com-on is hirdesd, ha még ott nem jártál volna.
2014. okt. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én úgy látom hogy sok jó kép van, a szöveg is jó, még az említetteken kívül is jópár oldalon fenn van. Volt néhány érdeklődő, de egyik sem vette meg.


tulajdonos.comot meg hu-t nekem nem hoz be.

2014. okt. 16. 15:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Vannak még más hirdetési helyek, módszerek?
2014. okt. 16. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ingatlant keres, az először mindig az ingatlan.com-ot nézi, ha nincs netje akkor még egy olcsó ingatlanos hirdetési újság max. és az eladó ingatlan 10 km-es környékén kiragasztgatás. Minden más szinte felesleges.
2014. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elküldheted nekem a hirdetést, ránézhetek mi lehet vele a gond külső szemlélőként, eléggé tisztában vagyok az ingatlanpiaccal, mert hobbiból mindig böngészgetem.
2014. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"egy olcsó ingatlanos hirdetési újság max. és az eladó ingatlan 10 km-es környékén kiragasztgatás"


Milyen ingatlanos hirdetési újságokra gondolsz? A nyomtatott expressz megszűnt, a Metropolban meg 1880 a Budapesti és 3760 az országos megjelenés/alkalom. És hova ragasztanád ki, fákra,oszlopokra vadplakátolás meg ált épületekre se szabad mert szabálysértés.

2014. okt. 16. 22:00
 10/12 A kérdező kommentje:
A Metropolban azt hiszem 2-3 alkalommal jelentettem meg és asszem egyvalaki telefonált (az is lehet hogy egy álérdeklődő újságalkalmazott, hogy az embereket motiválja újabb fizetésre).
2014. okt. 16. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!