Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit kell elkövetnie egy...

Mit kell elkövetnie egy vállalkozónak, hogy ezt tegyék vele?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek több cége is van. Nem rég azt mesélte nekem,hogy lehallgatják a telefonját,és hogy attól retteg mikor viszik el a rendőrök. Azt is mesélte,hogy több ilyen ismerőse van akiket lehallgatnak vagy már előzetesben vannak. A részletekre nem tért ki bár nem is bánom. Szóval a kérdésem az,hogy ilyen van a mai világban,hogy lehallgatják emberek telefonját? És ha igen akkor mit kellett ehhez tenniük? Mert úgy gondolom ő akármennyire is állítja semmivel nem érdemelte ezt ki mégis akkor az én telefonomat miért nem hallgatja le senki és én miért nem félek attól,hogy a rendőrök rám törik az ajtót valamelyik hajnalban? Valamit csak el kellett követniük . Vagy rosszul gondolom?
2014. okt. 11. 19:59
 1/1 hypno ***** válasza:

Egyfelől jól gondolod, mert "csak úgy" nem hallgatnak le és nem figyelnek meg senkit.


Másfelől meg rosszul gondolod, mert nagyon úgy tűnik, hogy sokszor az "elkövetés" abban nyilvánul meg, hogy valaki útban van mások üzleti, vagy politikai érdekeinek.


Harmadsorban már nem is vagyunk olyan messze attól a világtól, amikor azt tesznek az emberrel amit akarnak

2014. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!