Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressen mennyire valódiak...

Aliexpressen mennyire valódiak az ékszerek?

Figyelt kérdés
Szeretem az ezüstöket és gyűjtöm is őket. Az Aliexpressen mennyire valódiak az ezüstök? Sok eladónál nagyon jó a visszajelzés, és árba is vannak.
2014. okt. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira, amennyire egy vadidegen kinaiban, aki 5000 km-re van toled, megbizol. Mit csinalsz, ha nem valodi? Hogy kuldod vissza? Raadasul itthon soha nem tudod eladni, mert nincs benne femjel.
2014. okt. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ezüstöknél a 90% hamis lehet, vagy töltött vagy ráégetett stb...


nemesacélt szoktam rendelni, abban nem csalódtam, de nem csodálkoznék ha ott is sok kamu lenne


ezüstöt csak itthonról rendelnék !

2014. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsazsa8912 válasza:
Sziasztok!!! Mostanában vásárolt valaki az Aliexpressen, mert 2hete próbálok vásárolni, és nem vonja le a kártyámról a pénzt, vásároltam már, és akkor levonta, nem tudom, hogy csak nállam van e ez a probléma...!!??
2014. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen,nekem tökéletesen működik


nézd át a kártyád adataid jol irod be. cv kódot lejárati dátumot stb.

2014. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!