Bill Gates Zsidó?

Figyelt kérdés
he?
2010. jan. 21. 18:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
43%
és ha igen?
2010. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
63%

nem. keresztény kongregacionalista szellemben nevelték kiskorában,most nem vallásos,de nem is ateista...hisz a spiritualizmusban,jobban mint a vallásban,de nem tagadja Isten létezését.



NEM ZSIDÓ-ez a lényeg..


amúgy se értem ez miért fontos:

2010. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%

2.vagyok

kongregacionaliznusról bővebben:


[link]

2010. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
29%
Most komolyan, nem k.vára mindegy? Ha az mész és megölöd? Le minden zsidóval, mert ők gazdagok én nem? Nem lehet, hogy egy zsidó azért gazdag, mert dolgozik, és nem azt nézi, hogy 'az fehér, biztos azért gazdag'? Meg kell mondjam, a világ leggazdagabb emberei nem zsidók, vegyük Opraht, Abramovicsot, vagy a Rockafellereket. A nagy, gazdag zsidó származású családok, mint például a Rotschild, csak a generációs gyűjtögetéssel, munkával, és nemzedékes családi kapcsolatokkal tettek szert vagyonra. Gondolkozz már el.
2010. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
mi az h. "he"??
2010. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
47%

Rothschild és hasonszőrű kutyák: tőzsdemanipuláció, lopás csalás hazudás.

A világ leggazdagabbjai totál nem becsületes munkával szerezték a vagyont, ne legyél már ennyire naiv...


Amúgy Bill Gates meg szabadkőműves és sátánista.

2010. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
27%

18:35


igencsak szemellenzős,és irigy vagy.És hatalmas tévedésben élsz

2010. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
64%

'Naiv'-vagyok.

Namármost érdekelne, hogy a sátánistának vajh tudod-e a jelentését? :D Ugyanis nem ördögimádót jelent, hanem szimplán 'nem keresztény', fény, azaz megvilágosodást kereső. És nem, Abramovics pl az olajból szedte a pénzét, Oprah a műsorából, a Rockafellerek meg a tőzsdén a gazdasági válság korában tollasodtak meg. Balf@sz, tájékozódj mielőtt hülyeségeket beszélsz.

2010. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Nézz már utána kicsit a Rothschildoknak, és ne élj álomvilágban azt javaslom. Bizonyára irigy vagyok, mi más...
2010. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
73%

Szerinted a gazdasági válság az csak úgy magától van? Gondol egyet a tőzsde és aszongya hogy én most bekrepálok. Az irányítja a tőzsdét akinek a legtöbb pénze van, és az akasztja a legnagyobbat a válságon, aki előidézi.


És ne Oprah-val gyere már nekem, közelébe nincs a vagyona az igazán nagy játékosokénak, nevetségesek vagytok...

2010. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!